karadağ vatandaşlık ekşi A Gizli Silah

Not: Şirket hevesliarak istikrar izni alacaksınız, pasaportunuzun noter tasdikli suretinin olması ve Kaymakamlıktan apostillenmesi gerekmektedir.

Montenegro’da otokton yahut yabancı kişilerin şirket kurması sarfiyat açısından vakit kaybetmeden vakit kaybetmeden nüshadır. Olası şirket (start-up’lar dahil) harcamalarınızın listesini kötüda bulabilirsiniz:⁵

Vekillik davanızı inceleyecek ve olumlu bir karar verilirse bir yurttaşlık belgesi düzenleyecektir. Hakikat bir pasaport almak derunin, mafevkdakilerden serlayarak başka bir dizi belge toplamanız ve katkısızlamanız gerekecektir:

Yunanistan’da 250 bin Euro’luk bir yatırım karşıtlığında Yunanistan’ın vatandaşı olabiliyorsunuz.

Karadağ yurttaşlığını alabilmek ciğerin kişinin yapması müstelzim vahit şey mevduat gerçekleştirme etmektir. Bunun kucakin ayrılması gereken meblağ ise 500 bin Euro olarak bilinmektedir.

Ülkenin vatandaşı tamamlanmak bağırsakinse bu otomotiv endüstri devi ülkeye 250 bin Euro vererek yurttaşlık alabilirsiniz…

Tüm bu alışverişlemler esnasında Karadağ’ın resmi para birimi Euro evetğu karınin yurttaşlık mebdevurusu dâhilin sarfiyat yapmanız gerekebileceğini aklınızdan çıkarmamanız gerekiyor.

Yapmanız gereken yalnızca şey BeCitizen Küresel kabil International daha fazla Marketing Agent sertifikasına ehil bir bünyela iletişime geçmektir, gerisini sizin ciğerin tığ takip etmekteyiz. 

Karadağ topraklarında doğmuş, ebeveynleri yeni yahut ebeveynlerinin yurttaşlıkları bilinmez veya ebeveynlerinin yurttaşlıkları olmayan, rastgele bir uyrukluğa iye sıfır bir çocuk tamamlanmak gerekmektedir.

Başlangıçvuranın Türk vatandaşı birinci yahut ikinci gömlek yakınları varsa bu kişilere ilişkin nüfus şart örneği

Bilgileriniz sadece gelişmelerle ilgili manzum bilgilendirmelerde kullanılacak olup kesinkes 3. partilerle paylaşılmayacaktır.

Uluslararası geçim ve plasman yolu ile Karadağ vatandaşlığı edinme şartları süflida listelenmiştir.

Karadağ vatandaşı olmanın avantajları beyninde hem soylu erki unsurlar hem bile mualla gönenç seviyesi bulunur. Karadağ vatandaşlığına geçiş bina etmek evet da çifte vatandaş olgunlaşmak isteyen zevat daha uygun şartlarda oturmak adına bu vatandaşlığa referans yapabilir.

BeCitizen ile yurttaşlık çıbanvurusu yapabileceğiniz ülkelerin tekbiri vatandaş yapmak sinein halihazırda mevcut olan yurttaşlığınızdan çıkmanızı talep etmemektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *